MetalGate Czech Death Fest 2016

Vážení přátelé, jelikož řada z vás navštěvuje náš festival spolu se svými ratolestmi, rozhodli jsme se, v rámci letošního osmého ročníku domácí metalové veselice MetalGate Czech Death Fest, vyjít vstříc právě vám a připravit vícedenní dětský program, aby měly vaše děti o zábavu postaráno a vy jste se mohli nerušeně věnovat hudební produkci

Od samého vzniku říkáme, že jsme rodinný festival. Letos toto tvrzení bereme opravdu vážně: připravili jsme pro vás hned dvě varianty dětského programu, jejichž popis najdete níže. Na základě vašeho zájmu pak bude probíhat pouze jedna z nich, nebo obě současně.  

Dětský program se bude odehrávat mimo festivalový areál, aby vaše děti měly klid na své vlastní aktivity, nicméně v dochozí vzdálenosti, abyste se za nimi mohli kdykoliv podívat. Přesné místo konání bude upřesněno později. Program bude probíhat od pátku 17. 6. do soboty 18. 6., resp. do neděle 19.6., a na jeho zdárný průběh dohlédnou zkušení táboroví vedoucí. Vaše děti tedy budou v dobrých rukou.

Máte-li tedy zájem o tuto službu, rádi bychom vás požádali o vyplnění nezávazného formuláře, který naleznete na pravé straně stránek pod navigačním menu, abychom měli přehled o počtech dětí a o zájmu o jednotlivé varianty. Na základě vašeho zájmu vás pak budeme včas kontaktovat ohledně podrobností a závazného přihlášení

Doufáme, že vás naše nabídka dětského programu zaujme a přijde vám vhod. A nyní již k detailům jednotlivých variant programu


První varianta se odehrává v pátek 17.6. od 16:00 do 20:00 a v sobotu 18.6. od 14:00 do 20:00. V jejím rámci vyzvednou naši vedoucí v oba dny děti na vstupu do festivalového areálu, odvedou je na určené poklidné místo, kde s nimi stráví zábavné odpoledne plné her a soutěží. Vždy večer si je zde rodiče vyzvednou. Konkrétní plánovaný program je následující: 

Pátek

   

Sobota

 

16:00

setkání dětí u brány

pěší cesta na místo, seznamovací hry

zábavné hry

sbírání dřeva

společné rozdělání ohně

 

14:00

18:00

setkání dětí u brány

pěší cesta na místo

hry s míčem

koupání / výlet po okolí (dle počasí)

19:00

večeře, opékání vuřtů

hry u ohně

 

16:00

svačina

20:00

vyzvednutí dětí rodiči

 

18:00

společné vaření večeře

     

19:00

večeře

     

20:00

vyzvednutí dětí rodiči

 

Program zahrnuje: 1x opékání vuřtů, 1x svačina, 2x večeře, pitný režim 

Vybavení: je nutné, aby děti měly vhodnou obuv, oblečení do přírody, pláštěnku, kapesník, šátek. V případě pěkného počasí také plavky a ručník.

Cena programu: 300 Kč 


Druhá varianta začíná v pátek 17.6. v 16:00 a končí v neděli 19.6. v 10:00. Rovněž se jedná o zábavný program mimo festivalový areál, ovšem s tím rozdílem, že se na místě bude dvě noci stanovat. Tato varianta je tedy určená primárně pro starší děti. Konkrétní plánovaný program je následující: 

Pátek

 

Sobota

 

Neděle 

 

16:00

setkání dětí u brány

pěší cesta na místo, 

hry / stavění stanů

sbírání dřeva

společné rozdělání ohně

08:30

snídaně

dopolední hry a soutěže

výlet do festivalového areálu na oběd

09:00

Snídaně

19:00

večeře, opékání vuřtů

hry u ohně

14:00

18:00

cesta zpět do tábora

hry (s míčem, šátky, papírkové)

10:00

Vyzvednutí dětí rodiči

21:00

večerka

pro starší pečení brambor v ohni

16:00

svačina

 

 
   

18:00

společné vaření večeře

 

 
   

19:00

večeře

 

 
   

21:00

večerka

večerní bojovka (dle složení účastníků)

   

 

Program zahrnuje: 1x opékání vuřtů, 1x svačina, 1 x oběd, 2x večeře, 2x snídaně, pitný režim

Vybavení: Nutné je, aby měli děti vhodnou obuv, oblečení do přírody, pláštěnku, kapesník, šátek. Dále teplé oblečení na noc, spacák, karimatku, hygienické potřeby, baterku. V případě pěkného počasí také plavky a ručník.

V případě většího zájmu budeme možná potřebovat od rodičů pomoci se zapůjčením stanů.

Cena programu: 450 Kč